חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:42 זריחה: 5:36 ח' בסיון התש"פ, 31/5/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

סעודת משיח

בשביעי של פסח נהוג לקיים את המנהג שייסד הבעל-שם-טוב, לערוך אחרי תפילת מנחה סעודה מיוחדת - 'סעודת משיח'. נוטלים ידיים, אוכלים מצות וגם שותים ארבע כוסות. סעודות משיח נערכות בבתי-כנסת רבים ברחבי הארץ, ומחזקים בהן את האמונה בביאת משיח-צדקנו בקרוב ממש. צעירי-חב"ד מפיצים עלון צבעוני מהודר בעשרות-אלפי עותקים על מנהג קדוש זה ועל הנחיצות שבחיזוק האמונה והציפייה לגאולה.

חמש-מאות סדרים

מאות מתלמידי ישיבות חב"ד בארץ יצאו בשבוע שעבר לערוך את סדרי הפסח בקהילות היהודיות ברחבי מדינות חבר-העמים. שלוחי חב"ד ארגנו השנה יותר מחמש-מאות סדרים ציבוריים, גם במקומות שבהם לא התקיימו חיי יהדות מאז המהפכה הקומוניסטית. במוסקווה פורסמו שלטי-חוצות על האפשרות להשיג מצה שמורה מהודרת לליל-הסדר.

הפקות חדשות

שפע של הפקות חדשות לקראת החג, מבית נועם הפקות: קומזיץ של מרדכי בן-דוד, בתקליטור לצפייה במחשב ובקלטות וידאו, ובו עשרים ואחד מלהיטיו. מצרה לרווחה 2 – סרט חדש במסגרת חבורת מצוות. שוקי 3 יש לי חבר, תקליטור אינטראקטיבי שמעניק לילדים מצוות ומושגים ביהדות אגב משחק ושעשוע. טל' 1-700-704120.

תכנית אירוח

הופיע חסידיקייט 36, תכנית אירוח למחשב הביתי, בהנחיית מנחם טוקר. בתכנית: ראיון עם הנגיד החסידי הרב יוסף-יצחק גוטניק מאוסטרליה, הצצה לעולמה של השחיטה היהודית, 'תפילת הילדה' ועוד.


 
 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)